Ailemi Kedi Almaya Nasıl İkna Edebilirim ?

Azra55

Ailem kedi almama izin vermiyor.Aslında Doğum günüme 8 gün kaldı ve eniştem Doğum günümde bana bir kedi alabileceğini söylüyor.Ama ailem izin vermeyebilir.Her şeyiyle ben ilgilenebilirim yeter ki alsınlar.Izun zamandır ikna etmeye çalışıyorum.Çok kedi istiyorum.

23 CEVAP

Havanese_Siri

kısa tüylü kediler tercih et (tekir gibi), kedi temizdir namaz kılınan yerde dolaşabilir, kedi bakmak sünnettir, kedi evde neşedir, sağlığa yararlıdır, çocuklara sorumluluk bilinci kazandırır

canakavi

Bence senin o sorumlulugu alabileceginden emin degillerdir yada genel ailelerin sıkıntısı tüy sorunu.Ben kedimi binamın önünde buldum eve aldım gecirdim kimse ne yapıon diye sormadı 4ayı geçti hala evde beraber yaşıyoruz ailemde cok seviyor Maya hanımı :)

gursoy10

Eve lağım faresi bırak.

Panky55

Azracığım bunları yaz da insanlar anlasın çözüm bulsunlar canım

Panky55

:) :)

Azra55

Ailemin istememe sebeplerini soruyorum ama cevap vermiyorlar:(

Havanese_Siri

istememe sebepleri ne

Azra55

Nasıl yani?

Panky55

Yani neden istemiyorlar

Azra55

Panky55

Eeeee

Azra55

Neden istemediklerini soruyorum.

Panky55

Tmm

Azra55

Ama cevap vermiyorlar maalesef

Azra55

Sevgili sınıf arkadaşım