Durduk Yere

Kedim durduk yere diger odlardan degisik bi miyavlama tonuyla miyavliyo neden olabilir ve bugun disari cikardim cimenlige goturdum az eglensin diye gerci hep kacmaya calisti ama asilari tam bi sakincasi olur mu

7 CEVAP

Zehramira

Kediniz kaç aylık veya kaç yaşında? Kızgınlığa girmiş olabilir kaçma istediğinin sebebide o olabilir

yasement

Kusmak istiyor olabilir.

Malt veriyorum onceden cok oksuruyodu ama artik oksurugu cok nadir kedi cimide var onuda yiyo

yasement

Malt yiyorsa kusmaz o zaman başka bir şey

Aynen agliyo sanki degisik mi kalin sesli miyavlama sabahlari zaten rituel haline geldi sabah susmuyo

kedilikizzz

Evet kaç aylk ? Kısır mı ?

Kisirlastirildi kedim 8 aylik suan