Yeni Gelen Köpek

riberyyy

2tane kopegimiz var cane corso bugun bir adam dogo argentino cinsi kopegiyle gelmis disi kopek bakamamis evinde hayvan baya zayifti bizde aldik iyiligine bu arada bizim kopekler 9.5 aylik dogoda o civarda bisey alistilar suan simdi bu kopek yasak irk sorun cikarmi bide bunlarin ciftlesmemesi icin ne yapmak gerekir

4 CEVAP

Luckyssss

Kısırlaştrman gerekiyor

riberyyy

Disi kisirlastirma ameliyati ne kadar birde huyu degisirmi asabi olurmu

Havanese_Siri

erkek kısır mı

riberyyy

Erkekler degil diside degil yapilirsa disiye yaptirmak istiyoruz ama bi yandanda pek yaptirmak istememiyoruz uzuluyorum dogru bulmuyorum mecbur kalirsak yaptiririz