Bu 2. (Nolur Yardım Edin)

Bundan önve kedim mutfağa kaka yapmıştı şimdi de yatak odasına. Kumuna yapmıypr yere yapıyor. Bana yardımcı olabilir misiniz kedim neden böyle yapıyor? Lütfen bana veterinere götürmek dışında bir çözüm sunun. Bakın altını çiziyorum VETERİNER dışında. Çünkü annem ve babam şehir dışında 5 gün de gelmeyecekler.

17 CEVAP

asteo

merhbaalr benm de ,iki kedim var biri sürekli saksıya yatak altına falan gidiyordu ne kumlar denedim çözüm bulamadım internette genizirken türkiyenin ilk kumu falan diye bir görselle karşılaştım pum cat kedi kumu bentonitten yapılmıyormuş kinetik kum gibi biraaz yapısı farklı fiyatı uygundu kullananlarda memnundu denemek istedim aldım kokusuz hiç tozu yok ben çok sevdim kedim ilk gün gitmedi. sonra o da gitmeye başladı artık hiç saksıya gitmiyor 1,5 ayddır kullanıyorum çok rahatladım

Nihal321

Kum değişikliği yapabilirsiniz veya kedinizin tam olarak nereye yaptığına dikkat edin kumunu oraya koyabilirsiniz oraya yapmaya başlayabilir