Kedımı Annem Istemıyor ! Yardım Edın

Arkadaslar annem kedimi istemiyor . 1.5 aylik disi bir kedim var . Annem kediyi yemek yerken yemek masasina cikmasini ve mutfak tezgahina cikmasina cok kiziyor . Kedimi 1 hafta icinde sahiplendirmek zorunda kalicam eger kediyi egitemezsem annem 1 hafta icinde kediyi evden kovucak . Biliyorum kediler fazla egitilmezler ama beni isirdiginda ben şşşt diyorum kedi birakiyor ama yemek masasi ve tezgahda oyle yapmiyor . Ben simdilik elma sirkesini hafifce gitmeyecegi yere surdum ama yarim saat gitmedi zaten sirkenin kedilere faydasi varmis yeni ogrendim . Sprey fln alamiyorum maalesef evde yapilabilecek yada evde hangi malzeme ile kediyi ordan uzaklastiririm .
NOT: Kedimin kulak bölgesinde mantar var . Zararli olurmu bilmiyorum .

18 CEVAP

yasement

Salonun kapisini kapatin ozaman siz yemek yerken baska odada dursun

Yo abi ben birakmiyacgim zaten simdi arastirdim kedi spreyi varmis uzaklastirmak icjn veteniere sorucam uygun gorurse kediye zarar vermeden gitmemesi gereken yere sıkıcam

Annem kediyi seviyor ve alisti sadece yemek masasina cikmasina ve tezgaha cikmasina kiziyor o bolum annemin ya birde tuy fln dokuluyor ya annem rahatsiz oluyor . Ama bu spreyleri deneyecegim insallah ise yarar zaten bir sure sonra pes edicek illa kedi .