Acil!!

zehraaozlu

Kedim birden çok garip sesler çıkararak öksürmeye başladı sanırım bir şey yuttu hala koşup zıplayıp oyun oynuyor çok canlı son yarım saat içinde öksürmesi de azaldı ama devam diyor ikindi vaktinden önce veterinere götüremicem hem arabam yok hemde taşıma çantamızı bir arkadaşa vermiştik lütfen bilgisi olan yardımcı olsun

1 CEVAP

burcinyol

nefes alabileceği bir çantaya koyun götürün veterinere. önemli bir şeyi olduğunu sanmıyorum geçmiş olsun