Kedim Ses Çıkarıyor

Bal_lokma

Merhaba. 1 aylık tuxedo erkek kedim var ve aşıları olmadığı için çok dışarı çıkarmıyorum her gün balkonu temizleyip güneşe çıkması için elimden geleni yapıyorum ama balkon kapısının orda ya da balkonda miyavlama tarzı değişik sesler çıkarıyor korkuyodur diye yanına gidiyorum hiç oralı bile olmuyo kaçıyo anlam veremedim bana küs değil bunu her balkona çıkışında yapıyor çıkarmasamda kapıya vuruyo açmam için bilemedim napıcağımı

6 CEVAP

rabiaari

1Ay cokk kucuk ama. Dışarı çıkarmayın zaten . balkonda bilemedimki izin vermeyin sevi oynayin dikkatni baska yere cekin

Bal_lokma

Yo ona çok dikkat wdiyorum zaten benim minik oğlum güneşte oyundan çok yatıp masaj yapmamı istiyo çok keyifçi ve nazlı bi oğlum var :-D

patili

balkon korunaklı mı? ani hareketlerle hiç beklenmeidk bi anda kedisi düşen bir sürü insan var bu sitede bile. dikkatli olun güneş alıcam derken kedinizden olmayın.

Bal_lokma

Yo hayır apartmanda değilim ve duvarı yüksek çıkamaz o yüzden güneşe çıkarabiliyorum :) ve yüksek değil balkonda :)

patili

iyi buna sevindim. allah korusun eskiden kediler düşünce hiçbirşey olmaz yollarına devam ederlermiş şimdi şuanki ev kedileri nedense eksik gıdalar vs kemikleri sağlam olmuyor

Bal_lokma

Yo balkona sorun yok güneş görmesi lazım çıkarmadan önce kesinlikle temizliyorum güneşsiz çok hasta olur kuzum benim :)