Bonocibo Kediler İçin İyi Bir Mama Mı ?

Miril

Bonocibo mama nasıl sizce ?

11 CEVAP

batuhantopcu

internet sitesinden tester talebinizi bildirin. çeşitlerden numuneler gönderiyorlar.

SeldaOzbay

Royal canin, Pro Plan hatta Hill's ile aynı değerde olan mama..

mehmet24us

Değerler olarak standart. Ama ben kedimin yeme miktarı, kakasının ne kadar koktuğu, tüylerinin sağlığı ve hareketliliğine göre değerlendiririm. Benim kedime iyi gelmedi. Az miktarda al dene, kedine iyi gelirse devam edersin

Havanese_Siri

kötü

canakavi

ben aldım berbattı tüylerinin rengi ağardı kedimin bildiğin, tuvalet kokusu aşırı rahatsız ediyordu çok kokuyordu değer olarakta 4/4 lük degil yani. Veterinerim o markadan satıyor o bile söyledi iyi olmadığını

Miril

Evet ben denemedim henüz küçük boy alıp deniycem bakalım

Miril

Tamam Teşekkürler öyle yapıyım o zaman.

Reyyanhan

Kötü

Miril

Neden kötü dediğinizi aciklasaydiniz keşke ?

Havanese_Siri

evet hatta daha kötü

pabloescobar

Rezalet. Köpeğime yedirdim yara oldu vücudunda.