Kedimi Mutlu Etmek İstiyorum. Ne Yapabilirim?

elba

Merhaba. Kedim için birşeyler yapmak istiyorum. Onu yaş mamalar dışında nasıl mutlu edebilrim? :D kutulardan şato yaptım içine oyuncak faresini attığım zaman bacadan girip pencereden çıkıyor ve eğleniyor. Ancak 1-2 saat boyunca bu oyunu oynayamayız tabi. Gündüz işe gidiyorum ancak akşamları hep onunla ilgilenmeye çalışıyorum. Birlikte nasıl kaliteli vakit geçirebiliriz ??
Teşekkürler..

2 CEVAP

Havanese_Siri

Yaptığınız evi çok beğendim

yapmış olduğun ev gibi labirent türü şeyler yapmalısın ve merak etme kediler sen işteyken illaki bir şekilde zaman geçirir