Kedim Cok Uyuyor

Kediler zaten genelde uyur biliyorum ama bizimki anormal uyuyor yani günde 2 saat bile aktif değildir gündüz uyuyor gece geziyor sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

tortiegolge

Aynı şey bende de bir huzursuzluk yaratmıştı kedim neredeyse 20 saat uyuyor, kedilerin çok uyuduğunu biliyorum zaten ama yirmi saat gibi bir süre çok uzun geldi ve veterinere danıştım bana çok aktif bir kedi olmadığı için bol bol uyumayı tercih ettiğini söyledi yani oldukça normal bir durummuş

Reyyanhan

Gündüz uyutma yor biraz oynat.