Schottish Kedi Vitamin

bs4534

Arkadaşlar schottis fold kedilerde eklem sorunsali var malum:( önerebileceginiz kullanip memnun kaldiginız mama vitamin var mi kemik eklem problemi icin

9 CEVAP

melist35

glukozamin ve kalsiyum desteği vermeniz gerekir. bio petactive glukopet, diafarm flexon paste, dr.natures glucosamine ürünleri olabilir. kalsiyum için kaynattığınız yumurtaların kabuklarını dövüp toz haline getirebilirsiniz, yaş mamasına 1 çay kaşığı karıştırarak verilebilir, harika bir kalsiyum kaynağıdır. veya kemik suyu

Firuzecik

Glucopet- glucochond

AsliErd

3 aylik oldugundan beri ceyrek tablet Glucopet- glucochond kullaniyorum 2 ay kullanip 1 hafta 10 gun ara veriyorum. Veterinerimin onerisi ilerleyen donemde olusacak olasi eklem rahatsizliklarini engellemek adina verdi. Muadil markalarinda urunleri var glukozamin disinda bir madde daha vardi kalsiyum harici net hatirlamiyorum ama arastirip tekrar yazacagim.

fatma_nur42

gimcat kitten paste

tyguler

Ben de british scottish kedime biofeline glukozamin tablet alacağım. 75tablet 75tl. Ilk deneyişim olacak

Bcanaydn

Vetri science glukozamin tek geçerim çok başarılı bir ürün

Meles

Veterinerimizin önerdiği vitamin var 4 ay itibari ile onu kullanıyoruz oldukça memnunuz

bs4534

Arkadaşlar tesekkur ederim söylediklerinizi deneyecegim insallah hepimizin yavrusu saglikla büyür

alabalik32

Diafarm wme multivitamin verebilirsiniz