Bu Yenen Bisey Mi

Ceydayyavuzz

Internetten boyle biseu aldim matatabi ve kedi otu diyor ustunde ve kedim yesil tarafini yemeye basladi direk bu yemen bisey mi

3 CEVAP

fatma_nur42

Bende de aynısı var yenebilen bir şey değil ama hani doğal olması nedeni ile daha sağlıklı herhangi bir yalama,ıssırma durumunda :)

Ahmetemind

Kedi otu birnevi kedi uyuşturucusu. Çok zararlı bir şey değil, merak etmeyin. Kedilerde uyarıcı etkiye sahip bir bitkiden yapılıyor. Kedi oyuncaklarına vb. genelde eklerler kedi daha çok oynasın diye. Matatabi ise yine bir bitkiden yapılan, kediler için çiğneme çubuğu. Çiğnemeyi severler.
Kedinizin çok seveceği bir oyuncak almışsınız aslında. Yine eğer oyuncağa çok bağımlı hale gelirse sadece belirli zamanlarda çıkartmanızı, onun dışında saklamanızı tavsiye ederim.

Ceydayyavuzz

Evet okudum bunlari urunu almadan once ama katur kutur yemesi garibime gitti 😂 sadece yesil alani yiyor, suanlik aldim onunden ama bir parca yedi o yesil alandan. Bu normal mi