Köpeğim İki Kere Üst Üste Kustu Ne Yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar köpeğim 10 dk aralıkla iki kere kustu ve ara ara inliyor neden olabilir? Bu durumda nr yapmalıyım bilgisi olan var mı?

3 CEVAP

Tekrar kusma olduysa muhtemeln bir şey yutmuştur kusmalar devam ederse veterinere götürün.

patili

tek yapabileceğim veterinere götürmek ? dışarıda kemik mi yuttu acaba? bogazına takılmış olabilir kemik yedi veya yuttuysa

topunu parçaladı ondan yutmuş olabilir şuan uyuyor takip ediyorum tekrar olursa diye