Kan Problemi

ayseeny

Anket

Kuru mamanı değiştir
(2 oy)
Yaş mamayı kes
(2 oy)
Bu dönemlerde normal korkma
(1 oy)
Toplam (5 oy)

Günaydın herkese kedim 2 buçuk ayı doldurdu uzun süredir her kakasını yaptığında poposundan kan geliyor ama kakasında kan olmuyordu ya da azıcık sonuncusunda oluyordu, bu sabah ilk kez peçetesine bu kadar kan geldi ve kakasının yarısı kanlıydı. Veterinerime sorduğum zaman yaş mama değiştirdiğim için ve daha ufak olduğundan bağırsak düzeninin oturma süresinde bunların gerçekleştiğini endişelenmemem gerektiği söyledi. 2 ayrı doktorumda böyle dedi ama benim içim huzursuz. Parazit aşımızı olduk ve hastalığımızda yok sebebi nedir başına gelen var mı? Yaş mamayı mı kesiyim napıyım? Yaş mamayıda sadece sabahları 1 tatlı kaşığı veriyorum yediği kuru mamadan dolayı mı yoksa?

6 CEVAP

Reyyanhan

Yas mama ile alakası nedir ki

patili

  1. kuru mama olarak ne marka kullanıyorsunuz?

  2. yaş mama için hangi marka?

  3. ishal mi kakası cıvık mı? çünkü kanlı ishal diye bir durum var Allah korusun

ayseeny

Kuru mama olarak purina kitten kullanıyorum aldığım zaman onu yiyormuş değiştirmek istemedim
Yaş mamasını 3 defa değiştirdim hepsini 2 şer hafta kullandık şuan brit yiyor kitten
Hayır kakası gayet normal ishal ya da vıcık değil ama sonu kanlı oluyor

ayseeny

arkadaşlar sorunumuz devam ediyor belki bir bilgisi olan yardımcı olabilir diye üstlere çıksın soru diye yazıyorum

kedicigim1054

siz bir veterinere uğrayın bence

ayseeny

hayvan gayet keyifli hareketli veterinerde daha ufak bağırsakları yavaşça oturucak diyor olay bu demek ki