Tekir Kedi İçin Hangisi Daha Verimli Olur Kedim Dişi

medu42

Anket

Pro choice Somonlu Kısır kedi maması
(1 oy)
Felicia somonlu kısır kedi maması
(5 oy)
Brit Care Tavşanlı kısır kedi maması
(12 oy)
Mystic somonlu kısır kedi maması
(3 oy)
Toplam (21 oy)

Genel olarak hangisi iyi gelir içerik vs tüy sağlığına iyi gelecek nokta atışı hangisidir

7 CEVAP

Superisi814

Daha hiç bir mamayi kedimin cinsine gore almadim.Bu soru yanlis öncelikle.Sokak kedilerime mesela toptan aliyorum, bombay da var içlerinde ,smokeyde , kirma da.Kendi kedim ise Sarman .Cinsine göre degil ihtiyacina göre , yavru mu , kisir mi, alerjik mi diye ayrilir mamapar 🙃Bizler de ekonomik kosullarimizin olcusunde en iyisini almaya çalisiriz.😊
Şahsi görüşüm yerli mama markalarinda somonlu ibaresi bana cok da ikna edici gelmiyor.Bu ulkede insan icin ne kadar somon bulunabiliyor ki , onlar icin kaliteli mama da kullanilabilsin.🤔

Kebikec

Yerli mamalarda hiçbir ibare inandırıcı gelmiyor ki :) Denetimden geçtiğini bile düşünmüyorum. Yukarıda yazılanlardan sadece Brit Care'e şans verirdim.

@medu42 Taurin suda çözünür ve fazlası idrarla vücut dışına atılır, birikmez. İçiniz rahat olsun yani, sadece kedinizin zengin çişi olur kgnbkgngkh

medu42

Ya herkes haklı Tabi de hangi marka denetlemeden geçiyor onu da bilmiyoruz. Çoğu somon unu soman protein tozu kullanıyor zaten yerli mama da somon eti görmedim ben ama N&D iyi olabilir fakat 1.5 kilo 170 tl abartı ve taurin 4500 5000 civarı pancar küspesi var bunlar da problem fazla taurin bence zararlı

Pancar küspesini de hiç görmedin N&D de ayrıca daha uyguna bulabiliyorsunuz

Oqrenerde06

taurın kediler için gerekli bir vitamindir vucutları üretemez ve dışarıdan alması gerekir... Ben bir zararı olduğunu düşünmuyorum... Felicia İyidir Ve ilgileri alakaları gayet güzel bir sorun yaşadığınızda muhattabınız var en azından brıtcare çoğu sitede yok gerekli ilgi alakada yok markada ben iyi olduğunu düşünmuyorum . Diğerlerine yorum yapma gereği bile duymadım.

medu42

Pancar küspesi var bir kaç mamada incelerseniz görebilirsiniz