Nolur Çok Acil!!!

burcumtlr

Arkadaşlar kedim çok uzun zaman oldu bir turlu kumuna alışmıyor. Kum dışında heryere tuvaletini yapıyor. Veteriner alışır dedi yok ama alışmıyor. Tuvaletinden sonra kendisini bile yalamıyor. Daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir mi ne yapacağım?

2 CEVAP

Reyyanhan

Kedinin dışkısı ni kuma koy . Butun evi sirke ile temizle . Sirke kedi yi uzaklaştırır ve yapmasını engeller . Kokusunu bulamaz . Ayrıca kuma koyduğun zaman dışkısı ni hemen alma. Kediyi oraya götür . Patilerini kuma sürt . Kokusunu da alsın iyice . Emin ol yapmaz

burcumtlr

Cevabınız için teşekkür ederim. Kumuna dışkısını koydum ama o da işe yaramamıştı hala da yaramıyor. Sirkeyi denememiştim birde onu deneyeyim.