Parex Tüy Toplayıcı Rulo ?

Parex nasil bir marka ? Tüy toplayici rulosunu kullanan var mı?
Tüy toplamada iyi mi ? Kedim icin alicam da .

6 CEVAP

zehraaozlu

Alabilirsin güzel

Panky55

Gayet kullanışlı

Ahmetemind

Kaliteli kullanabilirsin.

gursoy10

Tüy toplama rulosunu kıyafetlerimize yapışan tüyler için kullanmıyormuyuz? "Kedim için alıcam" deyince kediye de kullanabiliyormuşuz gibi bir çağrışım yaptı ki; işe yarıyorsa hemen deneyeyim.

zehraaozlu

gursoy10 ben ara sıra kedi için de kullanıyorum işe yarıyor bir sıkıntı yaratmadı

zehraaozlu

gursoy10 ben ara sıra kedi için de kullanıyorum işe yarıyor bir sıkıntı yaratmadı