İkinci Kızgınlık

zba7

Merhaba yaklaşık 5.5 -6 aylık dişi kedim ilk kızgınlığını geçirdi birkaç gün önce.Yaklaşık 3-4 gün sürdü. (Bariz belirtileriyle) Aradan 6-7 gün geçti ve tekrar kızgınlığa girdi.İlk kızgınlıktan sonra kısırlaştıracaktık. Ama o kadar kısa sürdü ki bekleyip emin olmak istedik ve tabiki müsait de olmamız gerekiyordu. Derken tekrar ikinci kızgınlığına girdi. Bu normal mi nasıl emin olacağım tamamen geçtiğinden? Bu şekilde sürekli kızgınlığa giriyorlar mı? Kızgınlıktan ne kadar süre sonra kısırlaştırdınız?

2 CEVAP

mihriii

bir hafta sonra girmesi çok normal ev şartlarında bu süre değişkenlik gösterebiliyor

zba7

Bir bilgisi olan var mı?