5 Aylık Erkek Kedim Kızgınlık Döneminde Kan Gibi Kokan Kahverengi Bir Sıvı Yapıyor Normal Mi ?

Diclenur

Sabah uyandığımda halının üstünde kan gibi kokan kahverengi bir sıvı vardı sonra baktım evin her tarafında var erkek kedim kızgınlık döneminde ve çiftleştirmedim daha bu sıvı normal mi anlayamadım çok hareketli ve baya iştahlı sürekli yemek yemek istiyor ve çok su içiyor .

7 CEVAP

Kısırlaştır o koku evden çıkmaz ben diyim de ne yaparsan yap geçmiyor tam

UYE

kedini düzenli veteriner kontorurolune götürülen bir kedi ile cifleştir senin kedinde veteriner konturolune gitmeli hastalık bulaşabilir onun dışında kısırlaştırabilirsin daha rahat edersin evden kaçabilir çünkü kısırlaştırmalarda eğer pahalı dersen barınaklardada başında bekleyerek kısırlaştırabilirsin kolaygelsin ama bu olay 1 yada 2 hafta sürer daha fazla sürmez

Nazliig

Kızgınlık kediden kediye değişir. Biri çok erken girerken, diğeri çok geç girebilir. Bazı bölgeleri işaretlerler. Bıraktıkları koku çok kötü kokar, çıkmaz. Kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi için tek çözüm kısırlaştırmak.

Diclenur

Böyle yapması normal mi ?

Sahraak

5 aylık kedi koku bırakmaz benim kedim de 6 aylık gibi kızgınlığa girdi 1 ay böyle geçti ama hiç kökü bırakmadı 7ci ayda kısırlaştırdım.bu hastalıkla alakalı bişey olabilir çünkü kökü dahi bırakmış olsa bu renkte olmaz normal idrar renginde olur veterinere danışmanız gerekir bence

Kakasını kontrol ettiniz mi kanlı ishal olmasın?

Aysesonmezz

5 aylık kedi koku bırakmaz bence başka bir şey olabilir veterinerinize bir sorun.