Kedinin Tüy Dökmesi Nasıl Engellenir?

gamzenkle1

Kedi tüyü dökülmesinden evde çok şikayetçi olunuyor. Nasıl engellenilebilir ??

6 CEVAP

Havanese_Siri

mamadaki sıvı oranını artırın, furminator kullanın, her gün tarayın, kaliteli bir mama kullanın

Balıklı veya iyi miktarda deniz ürünü içeren bir mama alın. En rahat ve neredeyse kesin çözüm bu.
Size tavsiyem Spectrum. Tüy sağlığı denilirse gözüm kapalı tavsiye ederim. Şu ana kadar en memnun kaldığım mama bu konuda.

gamzenkle1

Teşekkürler

gamzenkle1

Çook teşekkür ederim.Deneyeceğim

ygzkptn

İşin sırrı furminator,hergün fırçalamak ve kaliteli mama kullanmak