Köpeğim Ben Duş Aldıktan Sonra Saçımı Yalıyor

kaju1412

Ben her duştan çıktığımda gelip saçımı yalamaya çalışıyor uzaklaştırıyorum bileğimi kolumu falan yalıyor suyu önünde her zaman nasıl engellicem bunu

6 CEVAP

pablooo

saçını güzel yıkamış mısın onu kontrol ediyordur :P

DTDamla

Bence o sampuan kokusunu falan begeniyordur ya da farkli geliyordur o yuzden oyle yapiyordur su icin degil yani. Cunku benim kedim de ben krem sürdükten sonra elimi yüzümü yalamaya çalışıyor surekli. Zehirlenecek bi gun diye korkuyorum :))

Nazliig

Her hayvan bambaşka cidden :) mesela benimkilerin bazıları krem, şampuan gibi kokuları severken, bazıları nefret ediyor hemen uzaklaşıyor. Sizin köpeğiniz şampuanın kokusunu beğenmiş belli ki. Bir şekilde uzaklaştırın. Mesela elinize kolonya sıkarsanız, kokudan hoşlanmaz büyük ihtimalle. Çünkü ne de olsa bunlar ilaçlı şeyler. Yalaması onun için pek iyi olmayabilir.

Aybuke22

Benim de kedim yapıyor engelleyemedim malesef 😁😂

kaju1412

Teşekkürler yanıtlarınız için:)

kaju1412

her defasında kontrol etmesi peki hiç bıkmadan :))