Kedi Kuşa Alışır Mı,?

gamzenkle1

Kedi kuşa alışır mı ? Veya kedinin hangi cinsi bunu başarabilir?Acil cevap lütfen teşekkürler

19 CEVAP

cemreglcmn

Alışırlar daha önce örneklerini gördüm

Benimde 2 tane kusum var onceden cok uğraşıyordu kuslarla simdi oturup izliyor kuşları

Kedi kuşa alışsa da kuş kediye alışmaz gibi geliyor. Sonuçta doğal avcısı...

Ahmetemind

Alışır.Benim eski kedim 3 aylıkken sahiplenmiştik birkaç gün yan yana koyduk birbirlerine hiç zarar vermediler.Şimdiki ni 5 aylıkken sahiplendik zor da olsa alıştırdık.Önce kuşu alıştır kediye.Kuşlar çok küçük hayvanlar kalp krizi geçirip ölebilir.