Kedim Çok Küçük Sağlıklı Olması İçin Ne Kullanmam Gerekir?

Beyzagenck

Kedim 55 günlük ve kuru mamayla besliyorum. Arada yaş mama da veriyorum ama yeterli olacağını sanmıyorum somon yağı alacağım bağışıklığı ve tüy sağlığı için başka neler almam gerekir?

3 CEVAP

ezgirem10

anne sütü almıyor muhtemelen lütfen süt tozu verin.

Ahmetemind

Kediler genelde 50-60 günlükken sütten kesiliyor, kuru mama için çok erken şuan. Kediler için satılan süt tozlarından alıp beslemeniz lazım en az bir iki hafta. Yine kuru mama yiyebilir ama ana besin kuru mama olmamalı en azından 1-2 hafta için

Nihal321

Normal süt kullanmayın sindirim sistemi için zararlı olabiliyor