Gimcat Creamy Licks

Reyyanhan

Kullanan var mı.

4 CEVAP

ursaminor

Biz kullanıyoruz. 3. paketteyiz şu anda. 18 gün oldu... Kızımız 6,5 aylık tekir. Vetimiz "ege kedisi bu" dese de tekir işte ya :D
böyle baharda çıkan üfleyince uçuşan beyaz tüylü dandelion çiçekleri gibiydi tülük tülük biraz :D Çiçeğin Türkçe adını bilmiyorum :/

İlk 4. günde sırtındaki tüyler parıldamaya başladı...
7. günde yumuş yumuş ve ışıltılı oldu :D
Her gün tarıyoruz biz kedimizi, o yüzden tüy dökme sorunu zaten çok yaşamıyorduk. ama tarafta kalan tüyler gözle görünür şekilde azaldı.
Baş bölgesinden kıça doğru iyileşme yaşadık ayrıca enteresan yani :D
Şimdi parıl parıl geziniyor evde mis kokulu çiçekler gibi

ursaminor

tarakta kalan demek istemiştim, pardon :)

Ahmetemind

Bu ürünü denemedim ama gimcat ürünleri gayet kaliteli.

Reyyanhan

Sinem hanım ;) çok hoş anlatımınız