Dişi Kedimi Kısırlaştırdım

ezgirem10

Geçtiğimiz çarşamba 10 aylık dişi kedimi ksırlaştırdım sanırım hayatım boyunca beni daha fazla zorlayan bir şey hatırlamıyorum yakalığına rağmen yarasını keşfetti orayı tahriş ediyor. Yarayı ekledim sizce normal mi ben mi çok evham yapıyorum bilgisi olanlar fikir verebilir mi

7 CEVAP

Firuzecik

Bizimkisinde kızarıklık olmamıştı. İsterseniz bi veterinere foto atın. Krem benzeri bişey kullanmak gerekebilir

berkeozdede

Bende bugun kısırlaştırdım dişi kedimi 2 gün orada kalıcak. Siz kalmadı için bırakmadınızmı direkt aldınızmıFotoğrsfta tek dikiş gibi gözüküyor kaç dikili var tek varsa iyileşir bence Krem falan vermedimi kedinize

Minikmuezza

Yarasi kanlanmis tahris olmus beoanten plus surun ben surmustum faydasi olmustu hizli iyilesmesinde

Duygutum

Öncelikle çok geçmiş olsun.. Veterinere mutlaka gidin. Ayrıca Sarı kantoron yağı ameliyat yaralarına çok faydalı. Pamukla hafifçe sürün. Biz öyle yaptık çabucak iyileşti.

ezgirem10

baticon sürmemi söyledi ve hayır orda kalmasını teklif etmediler açıkcası bende bırakamazdım

berkeozdede

Ben Almak için söyledim ama onun sağlığı için Orada kalmasını söylediler

ezgirem10

her veterinerin farklı tabiki umarım sağlıkla kavuşursunuz