Kedi Kumu

zeysf

merhaba hangi kumu kullanıyorsunuz acaba en son proline sipariş ettik internet üzerinden paketteki tarih geçmişti bilmiyorum ondan mı yoksa proline hep mi öyle bana güzel topaklanan küçük küçük çiş parçaları toplamayacağım bi kum önerebilir misiniz

10 CEVAP

Elifsu17

Proline dan hiç memnun kalmadım ben de. Hem parçalanıyor hem koku yapıyor. Ben en çok lindocat advanced multicat den memnun kaldım. İçinde karbonat da olduğu için koku da yapmıyor

Renklipati

Lindo Cat kullanıyorum gayette memnunum kumdan lavanta kokulu olandan alıyorum ona alışık kokusu toplaklaşması gayet iyi

pablopicasso

Sanicat kokusuz bentoit kullanıyorum.

Ama sipariş ettiğim Pum cat ponza taşından bentoit kokusuz kumum dün elime ulaştı.

Kum değişikliğinde ona geçeceğim. Kullananlar çok memnun kalmışlardı.

Bakalım deneyelim, paylaşımlarımızı iletiriim.

diablerose

akkum kullaniyorum. cok memnunum. mukemmel topaklaniyor. koku yapmiyor. dagilmiyor. marsilya sabunlusunu kullaniyorum.

Patiseverrr

kesinlikle ever clean'dan başka kum kullanamıyorum. Bir ara mırmır, proline, sanicat denedim fakat belli bir süreden sonra hepsinde topaklaşmama ve koku sorunu oldu. Tabii bunlar ever clean'da da oluyor fakat 10 litrelik kumun son 2 litresi kalmışken. Diğerlerinde yarısı bile bitmeden başlıyor. Fiyattan dolayı almakta zorlansam da kampanyalara denk getirmeye çalışıyorum, en son 10 litresini 106'ya almıştım indirimle..

Sense05

Biokats eco light kedi kumundan memnunum

asteo

ben de pum cat kullanıyorum bir buçuk aydır çok memnunum tavsiye ederim

1622yl

Vancat aktif karbonlu, garden mix

kubrakorukcuu

Proline hiç hoşuma gitmedi. Kokuyu hapsetme olayı sıfır. Reflex aktif karbon turkuaz kullanıyorum 1 yıldır. Oldukça memnunum, deneyebilirsiniz.

MaideHazel

çam peleti tavsiye ederim natural bastet veya bigcat ayarında kaliteli olanlarından ucuzlar hiç işe yaramıyor