Kedi Mantar Hastaligi

Erkutt

Merhaba
Ocak dogumlu erkek bir sokak kedim var.Asilarini ve veteriner bakimlari yapiliyor.Gecen aksam kasinin ustu kizardi birden bire 2 gun bekledim sonra kontrole goturdum mantar dediler micostop verdi ama internette arastirdim baticon daha etkili yaziyor.Ne onerirsiniz en etkili cozum hangisi suan kizariklik var ve hafif islak yara gibi :( parasinda degilim ama 150 lira verdim internette sirke vs yaziyor hangisi dogru.Suan yayilma yok ayaklarini sirke ile silsem mi kasina dokunuyor arada ya da yara bandi gibi birsey yapistirsam mi ?

4 CEVAP

Elifinkedileri

Bizde ayni sorunu yasadik Gunde 3 kere batikon surup travazol uygulamak gerektigini soylediler ama ise gidince yapamadik sabah akşam sürduk biz cok şükür gecti tirnaklarini kesin daha cok yara yapmasin hatta takabilirseniz Elizabeth yakalik takin

Erkutt

Bana gunde 1. Kez micostop kullan dedi vet. Ama batikon daha mi iyi ikisini kullansak olur mu acaba.Ne kadar surede gecti

Reyyanhan

Vet in verdiği ilaç. Sirke vs. Doğal yöntem . O yüzden daha iyidir bence. Yakalık takın ama. Yolmasin

Erkutt

Nerde okusam bitikon ya da sirke yaziyor. micostop kullanan var mi. ?