Dışarıda Yaralı Bir İran Kedisi Buldum Atılmış Veya Kaçmış Olduğunu Düşünüyorum Kısır Değil Ve Kızgı

cemreglcmn

Dışarıda hasta bir erkek İran kedisi buldum(kısır değil)kaçmış veya atılmış olduğunu düşünüyorum eve aldık ve birkaç gündür bakıyorum fakat evdeki kedim kız(kısır) ve kızgınlık döneminde şu an sürekli miyavlıyo kızım da çok korkuyo haliyle evde saklanacak yer alıyo depresyona girdi Anadolu yakasında önerebileceğiniz veteriner var mı kısırlaştırma için iyi bir yer olsun istiyorum ama fiyatının da uygun olması lazım çok fazla masraf oldu iyleşsin diye çok acil yardıma ihtiyacım var evde kimse uyumuyo sürekli miyavlıyo

4 CEVAP

Ahmetemind

Büyük ihtimal evden kaçmış.Sahipleri onu arıyor olabilir.Öncelikle sahibini bulmaya çalış.Sahibi ortaya çıkmazsa kısırlaştır.

patili

Anadolu yakasında ardıç dalı vet kliniği var. oradaki ahmet bey cok başarılı bir veterinerdir. ona kısırlaştırın

pabloescobar

Kısır değil ve dönemindeyse evden kaçmış olabilir ilan verdiniz mi

cemreglcmn

Sahibini bulmak için ilan açıcam bugün fakat atıldığını düşünüyorum tasması çoo yıpranmış yaraları kurumuş ve hiç rahat değiller şu an o yüzden kısırlaştırmak istiyorum