Ağız Bakımını Nasıl Yapmalıyım ?

Telanurrr

Diş temizliği, ağız temizliği konusunda yardımcı olabilir misiniz neler almalıyım veya nasıl bi yöntemle temizlemeliyim 5.5 aylık oğlum var

5 CEVAP

Unabomberr

Ağız bakımı yapmak zorunda değilsiniz yanlış bir ifade. Tartar oluşumu, diş eti iltihabı gibi sıkıntıların ve bunların yol açacağı hastalıkların önlenmesi için ağız bakımının yapılması lazım.

Unabomberr

Crystalin spreyle yapabilirsiniz. Fırçalamak çok da kolay bir eylem değil. İlk etapta parmağınıza az az sıkıp ağız içinde gezdirerek alıştırmaya çalışın. Oyun gibi yapıp ödül mamalarıyla desteklerseniz alışacağını düşünüyorum.

Pufininelifi

Dişlerini fırçalayabilirsiniz. Her ne kadar zor olsada işe yarıyor. Diş sağlığı için ödül mamaları var ben ondan da kullanıyorum ama fayda sağlıyor mu emin değilim.

Verdatrtp

Ağız bakımı yapmak zorunda değilsiniz. Yapmak istiyorsanızda haftada bir kedilere özel diş fırçası ve macunu var onunla fırçalıyorsunuz diye biliyorum.