Emziren Kedim İçin Yas Mama Ve Vitamin Önerisi Lütfen

Seymadmrdgn

Merhaba 15 gün önce doğum yapmis bir kedim var sokaktan sahiplenmistim doğumdan sonra kuru mamayı bıraktı yaş mama yiyo son 2 gündür geceleri kuru mama yemeye başladı (markasi bonacibo) yaş mama olarak felix yiyodu ama o da çok kötüymüş yeni öğrendim felicia anne bebek kuru mamasindan aldim asla yemedi bonacibo yedi ama önerebileceğiniz kaliteli yaş mama var mi? Bir de vitamin olarak gimcat kitten paste versem mi anneye bebekler daha küçük ama anneye versem faydası olur mu ? Simdiden okuyup vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

5 CEVAP

pongul

Nutri feline kitten anne içni yaş mama olarak uygun olur fiyat performans açısından.

Superisi814

Merhaba,
Yeni doğuran annelerin hassasiyetle beslenmeleri gerekir.Kendiniz de hazirlayabilirsiniz.Tavuk göğsü, yürek, cıger, taşlik, kirmizi et, akciger vb.satin alip haşlayabilirsiniz.Bu karişimi sebzelerle destekleyebilirsiniz.Ben kapimda doğuran anne kediler icin elimden geldikçe sirf et yedirmeye çaliştim.Haşlama suyundan da ekliyorum , iyi geliyor.
Ara sira da 2 yemek kasigi kadar günde yoğurt yedirmeye çalişin.Yogurt kedi ve köpekler icin faydalidir.🐾🐱

mihriii

nd,me-o,nutri feline

mihriii

gimcat kitten pastei anneye verebilirsiniz bence

starthebudgie

BonaCiboyı bırakın yakın zamanda.İyi bir mama değil.İçeirk fena olmasada kedilerde genekde iyi etki etmiyor.Feliciayı yiyecektir illa diye düşünüyorum.Yaş mama olarakta felicia kullanabilirsin oldukça iyi bir içeriği var.Onun dışında.Et haşlayıp suyuyla vermek güzel olur.Vitamin içinde gimcat olur gem emzirme dönemimde olduğu için kalsiyum ihtiyacınıda karşılar.Yoğurtda verilebilir yada laktozsız kefir