Whiskas Kedi Çorbası

Kedisevercat

Anket

Sağlıklıdır
(3 oy)
Sağlıksızdır
(9 oy)
Önermem
(1 oy)
Mükemmel
(1 oy)
diğerleri gibi berbat
(5 oy)
idare eder
(3 oy)
güzel
(0 oy)
Toplam (22 oy)

Kalın Yazı Ya ben whiskas çok sağlıksız diye biliyorum ama whiskas kedi çorbası yapmış o yararlı mıdır? buradan bakabilirsiniz

20 CEVAP

Denizzzzzz

Ben brit care tavsiye ederim

patili

yaş mamanın içerisindeki şeker kesinlikle kuru mamanın içindeki pancar küspesiyle eş değer değil. o nedenle yaş mamada bil hassa şekersiz ve tahılsız mama alımına dikkat edelim. bununla ilgili detayları sebepleriyle uzun uzun yazarm bir ara.
tavsiye ettiğim yaş mamalar;
gimcat shinny cat, britcare konserve kutuları, schesir, animonda carny ocean serisi.

ygzkptn

Whiskas kedi çorbası almayın iki nedeni var

ygzkptn

Whiskas kötü marka

ygzkptn

Ve ayrıca çorba almak istiyorsanız yaş mamaya su katıp içebilir