Kedimin Dışkısında Kan Var?

esma94

Bir yıldır kedimin dışkısında kan var, veterinerler de çözemedi ne olduğunu bir sürü antibiyotik, iç parazit, probiyotik uygulandı ama fayda etmedi. ilaçlar yüzünden böbrekler zarar görüyo diye tedavisi yarıda kaldı. kedimin tavuklu mamayada alerjisi var felica hipoalerjenik mama kullanıyor. bir tanı konamadı. bu durumu yaşayan var mı yardımcı olur musunuz???

28 CEVAP

esma94

parazit için baktırdım yok dedi veterinerimiz, ishal olunca da kan geliyo zorlanmıyo da pek

emine64

Benim kedimdede olmuştı uzun zaman önce viyo var kediler için ondan kullandım geçti üç gün iğne yaptılar

Catworldd

1 yıl dediğinizi duyunca epey ürktüm çünkü 3 aydır bizimde aynı bizde her şeyi denedik ama olmuyor geçmiyor artık sadece yalvar yakar dua ediyorum. Kediler içinde bizim içinde çok yıpratıcı bir durum. İnşallah kısa sürede iyileşirler

esma94

bildiğiniz hipoalerjenik mama var mı, ben felica hipoalerjenik kullanıyorum. onu değişeyim bir de

Kan tahlili yapildimi insallah iyilesir kediniz

esma94

kan tahlili yapıldı ama kullandığımız ilaçlar böbreklere zarar veriyodu kestik hepsini. genel durumu çok iyi enerjik bi kedi ama sadece dışkıda kan sorununu çözemedik hâlâ. önerilen hipoalerjenik mama var mıdır bildiğiniz tavuğa zeytine alerjisi var

pongul

İç parazit olarak ne kullandılar hap mı iğne mi? İğne ve çoğu hap markası yetersiz olduğu için soruyorum.

esma94

iç parazit hap da kullanıldı aralalıklarla iğne ve damla şeklinde enseye dökülen de kullanıldı ama parazit yoktu

Kedinizin durumu nasıl oldu? Benim kedimde de nerdeyse 1 aya yakındır mukuslu dışkı sorunumuz var. Kanlı değil ama, antibiyotik başladık bir değişiklik olmadı.

leeylaad

Benim kedimde de aynı şekilde bu problem vardı. Gastro mama kullanırsanız düzelecektir. Çok geçmiş olsun :) tabii veterinize danışmayı ihmal etmeyin

Amelih348

Aynı sorunu bende yaşıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum daha önce bu durumda olup düzelen varsa lütfen bi yardımcı olsun..

merhaba geçen yıl biz de felicia mama kullanmayı denedik 2kglık paket almistik ama ilk günden itibaren kedimde şiddetli ishal yaptı bırakmak zorunda kaldık, hem veterinerinizi hem de mamanızı değiştirmenizi öneririm

ugurcil

Geçmiş olsun.
Felicia mama şikayetiyle 2 hasta kedi gelmişti fakülteye. Çok çok kötü bir mama.
Pro Plan FortiFlora mükemmel bir probiyotik. Gücünüz yetiyorsa Virbac kullanmanızı öneririm.