Kedim Krep Yedi ?

Oqrenerde06

Kedimiz yumurtalı sütlü evde hazırlanan krepler den yemiş küçük miktar bır sıkıntı olur mu sizce...

10 CEVAP

Elifsu17

Ben zaman zaman haşlanmış yumurta, laktozsuz süt veriyorum hatta bazen sade kek bile yiyor 😄 ayda bir iki den sıkıntı olmaz

cerenruya

Hayır birazcık yemesinden bir şey olmaz. Canı cekmistir hem yazık. Yine de çok vermemekte fayda var, icinde süt var sonucta :)

cerenruya

Hic şaşırmayın kedidir ne yapsa yeridir :D

aycylmz

Benim kedim de streçi yırtıp yiyor :) az yemiş sizinki sorun olacağını sanmıyorum.

Superisi814

Streç, poset vb.hic fayda etmez .Benim ki mamasinin icinde oldugu dolap kapagini aciyor, ev kapisinin uzerindeki anahtari cevirmek icin uğrasiyor.🙃
Üstelik ara sira yaramazlikla yenilen yiyeceklerden bir dey olmaz çoğu zaman 😊

Bestenmio

Az yemesinden bir şey olmaz, vermemeye çalışın yine de

zba7

Afiyet olsun ne diyelim 1 kereliğine küçük parçadan bir şey olmaz bence. Bizimkisini bir kere spagetti yerken yakalamıştım.Hemen fark edip almıştım ama yine de o gün biraz gaz problemi olmuştu.Artık daha bir dikkat ediyoruz.

Oqrenerde06

Streçe sarmıştık gitmiş streçi yırtmış yemiş :D mutfaktan ya şaşırdım gerçekten

Oqrenerde06

çok az yedi yanı 10 gram falan :D parça parça ısırmıs uçlarından

Oqrenerde06

Dikkat ediyoruz valla ama çok haylazlar bayağı korktum bir sıkıntı olur mu diye şükür olmadı çok teşekkur ederim herkese 😍