Kedim de kepeklenme.

Reyyanhan
Reyyanhan

123982 Puan

Arkadaşlar . Bugün kedimi toz pudra ile yıkayip taradım. Tararken kepeklenmeler gördüm . Kepekmidir pudra nin etkisimidir. Anlayamadım. Mama m orijien . Gimcatin maltini vitaminini beauty paste sını baby paste sini . Kalsiyum tabletini. Kısacası bütün vitamin ürünlerini kullanıyorum . Hergün kumun u temizliyorum ve haftada 1 tamamen değiştiriyorum . Sizce pudra nin kalintisidir dimi. Pudra dir o. Mantar falan değildir dimi.. değildir ya . Değildir dimi . Cildiricam


17 CEVAP

Kedisevercat
Kedisevercat

12998

fotoğrafını atabilir misiniz ve mantar değildir


Reyyanhan
Reyyanhan

123982

Foto da belli olmuyo ki.. küçük küçük beyaz toz lar.


Kedisevercat
Kedisevercat

12998

hımm o mantar değildir.


Kedisevercat
Kedisevercat

12998

bir de nerde oturuyorsunuz?


Kedisevercat
Kedisevercat

12998

pazar günü sizin yakınınızda olan açık vetlere bakıcam da


Havanese_Siri
Havanese_Siri

14906

tanecikleri un gibi inceyse kepek değildir


Reyyanhan
Reyyanhan

123982

Un gibi değil . Kepek gibi . Şımarık uslu durmuyo ki bakayım güzelce .


patili
patili

119758

1.Ya multivitaminini kullanın gimpetin veya baby paste ını. 2sini birlikte kullanmayın. beauty paste zaten fazlalık. kullanmayın. bu ürünleri sıraya koyup kullanın. hergün vermeyin bi kere. malt hergün 3 cm, gün aşırı 5 cm verilmeli.
baby paste zaten içinde kalsiyum olan ve beauty paste-multivitamin paste bu 2sinin içeriklerini aşağı yukarı barındıran bir macun. extrs kalsiyum tabletini de kullanmayın lütfen. ileride bunları kullanmanız gereken daha önemli dönemler olucak ve kediniz o dönemde bunlara ihtiyaç duyucak. Şuanki mamasında zsten herşey fazlasıyla var. Sadece baby paste verin. her gün 3 , 4 cm kadar.
Aşırı protein veya vitamin yüklemelerinde ciltte kepeklenme görülür. bizim kızda da oluyor. öyle durumlarda daha hafif bir mamayla kediyi rahatlatmak ve macunları azaltmak gerekiyor. tavsiyem bir hafta boyunca haftada 2 kez baby paste verin. sonraki haftalar dediğim gbi gün aşırı veya hergün çok az sadece malt ve baby olanından verirsiniz.
2.si de kediler için pudra -tıpkı insanlarda oldugu gibi- kanserojen bir madde. bebekler için yetişkinler için ve dolayısıyla evcillerimiz için de zararlı. kuru şampuan veya pudra kedileri için gereksiz 2 ürün. Kendilerini temizliyorlar zaten. Kozmetik ürünleri lütfen kullanmayalım onlarda.


Reyyanhan
Reyyanhan

123982

Aaaa. Vet haftada 1 bu pudra ile yıka dedi. :/


Reyyanhan
Reyyanhan

123982

Patili mantar değildir dimi .


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 5121 Görüntüleme
  • 17 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 10456 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR