Yavrunuzu Nereye Birakirsini

milagro

Arkadaşlar yolculuğa giderken yavrulariniz nerede kalıyor çevremde Biz evde yokken onunla ilgilenecek kimse yok yeterince mama koysam 5 günlük bir yolculukta kedinin psikolojisi çok bozulur mu çok endişeliyim

17 CEVAP

didemsahin

Eve her gün gelip mamasını suyunu tazeleyecek birini ayarlayabilirseniz sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

kedilikizzz

Evet günlük olarak gelip mamasını suyunu tazeleyen bir arkadaşınız varsa evde de birkaç ışığı açık bırakıp giderseniz iyi olur. Ama yine de stres olacaktır 5 gün yalnız kalınca.