Yavrunuzu Nereye Birakirsini

milagro

Arkadaşlar yolculuğa giderken yavrulariniz nerede kalıyor çevremde Biz evde yokken onunla ilgilenecek kimse yok yeterince mama koysam 5 günlük bir yolculukta kedinin psikolojisi çok bozulur mu çok endişeliyim

17 CEVAP

canakavi

sabahları arkadaşın gelsin ayrıca kum kabından günde bir defa kürekle temizlemenin neresi lüx ki ? Veya minnet etmezsen veterinerler günlük cüzi bir rakama bakıyor.

Havanese_Siri

bence de kumunu temizleyebilir altı üstü kürekle alıp atacak bunun neresi lüx

Havanese_Siri

veterinerinizle konuşsanız kısa süreyse o baksa

milagro

Yol uzun ve otobüs ne yazık ki otobüste çok kötü olur hiç kıyamam arkadaşlarımdan biri Sabah gelip mamasını suyunu koysa idare edebilir miyiz

yasement

haftasonu 3 günlüğüne evde bırakan çok kişi var biz de hiç bırakmadık ama bildiğim kadarıyla asıl kedi pansiyonuna bırakılınca psikolojileri kötü etkileniyormuş. 5 gün uzun bir süre olabilir keşke biri iki günde bir gelip kontrol etse.

yasement

Yok temizlemesin ama iki tane temiz kum kabı bırakın demek istedim. Kirli tuvalete yapmak istemez çünkü 5 günde tek kum çok kirlenir.

Reyyanhan

İstanbuldaysan bana bırakabilirsin.

Reyyanhan

Asla böyle birşey yapma . Emi n olamazsın ki.

Reyyanhan

Suyu taze olmalı. Maması taze olmalı . Hem tek başına cok üzülür . Stres yapar .

milagro

Çok küçük bi şehirde yaşıyorum asi yalan veteriner bile daha yeni açıldı sanmıyorum bakacaklarini içim sıkıldı ne yapılır başka bilmiyorum

Havanese_Siri

yanınıza alamaz mısınız

Havanese_Siri

mantıklı güvendiğiniz bir arkadaşınız sabahları mamasını suyunu koyup kontrol edebilir

yasement

Aynı anda yorum yazmışız. Evet tabi sıkıntı olmaz. Mümkünse iki tane tuvalet kabı hazırlayıp bırakın.

milagro

Onu bulmam daha ihtimal dahilinde belki iki günde bir yada her gün biri gelip bakabilir ama kum kabını temizlemerini isteyemem sanırım çok lüks olur bu

Reyyanhan

Dedim ce profil Çankırı :/