Virbac

BerkeKoksal

Merhaba proplan kitten kullanıyoruz 5 aylık kedimiz 2.400 virbac önerdi veteriner aranızda kullanan varmıdır tavsiye edermisiniz görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

3 CEVAP

Policlal

Biz kullanıyoruz. Klinik bir mama. Kedimin ilk maması royal canindi nefret ederek yedi. Kendisi seçici biridir 😄 şuan 2. Paketteyiz memnunuz 😊

mrysckn

kedim nd yiyordu. idrar sorunu yaşayınca virbac ın reçete mamasını kullandık. açıkçası içeriği bakımından kuru mamalar arasında üst segment bi mama. ama bizim kız asla sevmedi üstelik mama çok seçmez. tedavi yüzünden kullanmak zorundaydık zar zor bitti aç kaldı diye yedi :D bence önce deneme yapın. bir de virbac paket açılsa dahi mama iadesi kabul ediyor diye biliyorum. alacağınız yerle bunu da önceden konuşursanız sıkıntı yaşamazsınız.

BerkeKoksal

Tamamdır çok teşekkür ederim ☺️