Kedimi Gideceğim Yere Götürmeli Miyim?Lütfen Açıklamayı Okuyun!

CanKurtaran

Anket

Evet
(15 oy)
Hayır
(12 oy)
Toplam (27 oy)

Ben her yaz köye 1 hafta kalmaya giderim ya da akrabalarıma gezmeye o zaman kedimi götürmeli miyim bunun gibi yerlere?

8 CEVAP

Kebikec

Götürmezseniz kimin kedinize bakacağına bağlı aslında.

HepsiPati

Kediler mekan değiştirmeyi sevmez. Bol mama su koyup günde bir defa kontrol edecek birisi varsa götürmeyin. Birde tasması varsa çıkarın veya elastik tasma takın. Tek kalacağı için bir yere takılırsa ölümle sonuçlanabiliyor. Kapıların önüne bir şey koyun . Ev de olması yabancı bir yer de olup strese girmesinden iyidir.

cansuuranus

Kediler yerının degısmesınden pek hoslanmazlar . Ama ben mecbur uzun sure seyahate cıkcagm alıyorum kızımı yanıma . Ama mutlaka feliway dıye bı urun var onunla gecırıyoruz seyahtımızı . Bence 1 hafta uzun bı sure degıl evde bırakabılıyorsanız bırakın. Ama evde bakıcak kımse yoksa feliwayı bı arastırın

emreovec

Mama su iyi hoş da tuvalet büyük sorun. Yani değiştirecek bir kişi varsa evde kalması onun için daha iyi.

Nazliig

Kedinize kısa süreliğine bakabilecek biri varsa evinde kalması onun psikolojisi için daha iyi olur. Çünkü genelde ev değişiminden strese giriyorlar :(

CanKurtaran

Komşu lardan kimseye güvenemiyorum babam sabahları işe gidiyor akşamları yorgun geliyor yapabileceğini sanmıyorum

CanKurtaran

Feliway nedir önermiştir de

orhdoner

Kediler strese giriyor başka yere gidince genelde ama bakabilecek kontrol edecek birisi varsa kalırsa daha iyi olur ama yoksa mecbur götürürsünüz