Kediler Yumurta Yer Mi?

didemsahin

Merhaba arkadaşlar. 2 aylık kedim zayıf olduğu için aşıları yapılamıyor. Kilo alması için bir sürü farklı marka yaş/kuru mama denedik ancak nafile.. az yiyor çok koşturuyor bu yüzden kilo almıyor. Bir yerde okumuştum acaba haşlanmış yumurta versem yer mi ve kilo almasını sağlar mı?

1 CEVAP

patili

enerji yapıyor evet. sadece haşlanmış yumurtanın sarısını vermelisiniz. beyazı b vitamini eksikliğine sebp oluyor. vücuttaki b vitaminlerini de öldürüyor