Kedi Yaşı

Sizce bu kedi kaç aylık? Kedim bu zamanda geldi evimize. Şimdi kaç aylık olduğunu anlamaya çalışıyorum da.

6 CEVAP

sforselin

Böyle kimse doğru bir şey söyleyemez size aslında. Kardeş olup biri diğerinin yarısı olan kediler bile var. Hekiminiz diş kontrolü yapıp aşağı yukarı bir tahminde bulunabilir.

Renklipati

Doğrusunu veteriner söyler ama tahminen 2,5 aylık gibi duruyor

ezgirem10

2:)

Buketbayraktar

Annemin ve benim erkek kedimiz var benimki 10 diğeri 5 aylık ikisi de erkek yan yana görseniz 5 aylık olanın daha büyük olduğunu düşünürsünüz. Benim kedim 4 aylıkken böyleydi. Veterinere gittiğinizde dişlerine bakıp söyleyebilir ancak doğrusunu

Teşekkür ederim cevaplar için 😊

Merzela

45 günluk