Kedimle Oynamak

pelnztrk

Kedimin ilgisini nasıl cekebilirim son bir haftadir hic oyun oynamiyor çok sakin nasil oyun oynayabilirim onunla.

7 CEVAP

diablerose

cogu kedi olta seviyor bi de 3 katli toplu bi oyuncak var, onu da seviyorlar

ehe

stresli olabilir depresyona girmiş olabilir ya da bi ağrısı falan vardır veterinerde bir muayene ettirin fizyolojik bir sorun var mı diye isterseniz

pelnztrk

Var onlardan ben de de iste ilgisini çekmiyor suan. Pipetlede cok oynuyor da oynamıyor suan

eylullll09

Oyuncaklardan sıkılmış olabilir mi acaba

pelnztrk

Bilmiyorum vallahi

cansuuranus

Bı hastalıgı falan yoktur dımı ? Yemesı ıcmesı tuvaletı vs.. nasıl ? Saklanma eglemı yapıyormu ?

pelnztrk

Bir aydır kakasını kum dışına yapıyor aslında 3 defa da çiş yaptı yatağımiza . Naptiysak düzelmedi