Kedim Kablolarla Oynuyor Ve Kabloları Isırabiliyor. Ona Bir Zarar Verir Mi Bu?

sammiller

eğer zarar veriyorsa onu nasıl uzak tutarım?

2 CEVAP

Ece5

Bizimkide ilk zmanlar hep öyle deli olmuştuk artık kopartıcak kadar güçlü olmuyolar bizimkine birşey olmadı cok şükür ama yinede siz karton ayakkabı kutuları oluyo ya iki tarafından delin uzatma kabloyla bütün fişleri içine alın kapağınıda kapatın hiç birşey olmaz biz öyle yapmıştık

Ahmetemind

Oynamaya alıştıysa bazen bırakması zor olabiliyor.Bizimki de öyleydi.Daha çok sevebileceği oyuncaklarla oynattık.Kablo ile oynadığı zaman kızdık,normal oyuncakla oynadığı zaman ödül maması verdik.Bu şekilde yavaş yavaş kabloları yok etmeyi bıraktı.