Hills Vs Pro Plan

kasksksk

Anket

pro plan
(11 oy)
hills
(10 oy)
Toplam (21 oy)

merhaba bu markalardan hangisi?
ikisi de çok kötü dışında yorum yazacak olan var ise bekliyorum.

5 CEVAP

diablerose

hemen hemen aynı kalitedeler :) cok kötü de degiller.

hills/proplan kullandik kedim ishal oldu kabiz oldu hasta oldu, gibi bi yoruma hic rastlamadim. ama nd acana orijen icin taş kristal ishal yorumlarina cok rastladim.

fatma_nur42

Pro pro proo ama bana kalırsa ikisinide noo

orhdoner

Bence ikisinin de içeriği iyi değil ND mama ikisine göre daha iyi en asından Mısır vs gluten ürünleri içermiyor

ezginiko

Hills denemedik hiç ona bişey diyemem. Yaklaşık 5 aylık oldu kedim hep proplan kullandık mamadan kaynaklı bir sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar.

Oqrenerde06

Yakınım proplan kullandı senelerce kedisinin böbreklerinde kırıstalleşme oldu tavsiye etmem... Hills de çok iyi değil ama hastalıklara karşı özel mama ürettiği için tercih edilebilir yine de.