Kedimin Vajinasinda Akıntı Var Cook Aciiil :((

Birkedi8

Merhaba, 7 aylık dişi kedimin vajinasinda pıhtı gibi akıntı gördüm susam gibiydi ne olabilir acaba böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

12 CEVAP

Birkedi8

Tesekkur ederim :)

Birkedi8

Çok geçmiş olsun umarım benim kedimde de çok ciddi bir şey yoktur ve kisirlastirmayi çok rahat atlatır

Birkedi8

Yorumlarınız için teşekkürler tekrar ben de internette araştırdığımda rahim iltihabı diyor bakalım veteriner ne dicek

Merhabalar kediniz kısır mı acaba?

Birkedi8

Hayır değil ama kisirlastiracagim geçen haftalarda kizginliktaydi

Birkedi8

Daha yeni farkettim ne olabilir acaba bu çok endiselendim :(

mihriii

benimkinin vajinasında kurumuş kan görmüştüm ben rahim iltihabı varmış farkettikten iki gün sonra kısırlaştırıldı iltihap az olduğu için ameliyat kolay geçmiş rahim iltihabı olabilir sizinkinde de ilerlerse kana sızabilir acil veterinere götürmeniz lazım

Birkedi8

Evet ilk isim veterinere götürmek olacak peki direk kısırlaştırıldı mi yoksa pyometra ameliyatı da oldu mu

mihriii

kısırlaştırıldı

mihriii

rahmi alıyolar zaten kısırlaştırmada sadece rahim iltihabı olunca göbeğinden kesiyolarmış normalde yandan kesiliyor ya ama bizimkinde ilerlemediği için yandan kesmişler ve dikişi normal boyuttaydı tek dikiş vardı

mihriii

çok teşekkürler size de geçmiş olsun tabii ben direkt teşhis koymuş gibi oldum başka bir şey de olabilir veteriner bilir ama araştırdığımda da hep rahim iltihabı yönündeydi öyleyse umarım sorunsuz atlatır kediniz

orhdoner

Çok geçmiş olsun veterinere acilen götürün biz de kısılaştıedık dişi kedimizi gayet iyi çok şükür bi sorun olmadı