Kedi İdrara Çıkma Sıklığı

ehe

Kedim 2 -5 kere idrara çıkıyor 2 -3 kere kaka yapıyor. Arkadaşımın kedisi günde 2 çiş 1 kaka yapıyormuş. 4- 5 aylık bir kedi. normal mi yoksa endişelenmeli miyim. birde topaklanma büyüklüğü kedi kumunun kalitesine göre değişir mi?

3 CEVAP

orhdoner

Evet kumun kalitesine göre değişiyor tuvalet olayı da metobilizmalarına bağlı tamamıyla veterinere sormuştum en son gittiğimde böyle dedi hepsi aynı yapmıyormuş

ehe

reflex kullanıyorumda çapı 2 3 cmlik topaklar oluyor birde 3 5 kere yapınca sık ama az yapıyor mu acaba diye düşündüm ama reflexi ilk kullandığımdan beri küçük teşekkür ederim yanıtınız için

Aybuke22

Benim kedim de 4-5 aylıkken daha sık yapardı tuvaletimi büyüyünce normale döndü veteriner endişelenecek bir şey olmadığını söylemişti ama siz içiniz rahat etmiyorsa yine bir danışın