Kedim Aşırı Aşırı Derecede İlgi Bekliyor

Hilal001

Kedim 10 aylik kısır dişi. Kendini sevdirmek falan değil inanilmaz derecede oyun istiyor. Oynatıyorum ama bi yere kadar sonra kendi kendine oynamasini saglamaya calisiyorum hayır illa benimle oynayacak. Oturduğum yerden de değil ayağa kalkıp onunla koşmam lazım. Evde başka kimseye yapmiyor bunu sadece bana yapıyor. Her oyun istediğinde miyavlayıp sırt üstü yatıyor gözlerimin içine bakiyor uzun uzun, bende kalkıp oynatıyorum. Alışkanlık edinmiş olabilir mi ne yapmam lazım? Bazende korkuyorum acaba canı falan acıyo olabilir mi ben mi oyun oynamak istiyor olarak algılıyorum diye?

1 CEVAP

orhdoner

Bende de var aynısından bazıları karakterleri gereği böyle oluyor bizim ikinci dişi kedimiz de böyle sürekli benimle oynamak istiyor hiç bıkmıyor maşallah 🥰 Size oyun başlatmak istediğini anlatıyor bizimki de aynı hareketi yapıyor her defasında tüyleri kadar ömürleri olsun inşallah 🙏