Kedide Alerji

ihsanure78

Alerjilerinin olduğu bir besini ya da o besini içiren mamayı yediği için ishal olabilir mi?

2 CEVAP

orhdoner

Herşey olabilir bagırsaklarına iyi gelmiyor olabilir ya da başka hastalığı olabilir sürekli ishalse veterinere götürmeniz gerekir çok geçmiş olsun

ihsanure78

@orhdoner sadece naturon somonlu mamayı yedikten sonra oluyor,mama 400gr olduğu için 2-3 gün veriyorum,yedikten sonra tuvalete girdikten sonra ishali oluyor ondan sonra tkrdan olmuyor nedeni ne olabilir