Biokats Bianco Fresh Kullanan Var Mı

mihriii

Merhaba bu kumdan kullanan var mı bir kaç siteye daha baktım tozsuz yazıyor tozsuz mu gerçekten sonradan tozlanıyor mu?

4 CEVAP

pablopicasso

Bende bu kumda çok gidip gelmiştim. Ancak yorumlar sonucunda vazgeçip, pum cat denemeye karar verdim.

RuveydaK

Kesinlikle tozutma yapmıyor o konuda güvenebilirsiniz, patilere yapışma oranı da çok düşük ama topaklanması hiç iyi değil bilginiz olsun.

Azra00

@pablopicasso pumcat kedi kumundan memnun kaldiniz mı peki tozutma, koku hapsetme ve topaklanma konularında?

mihriii

@ruveydaK @pablopicasso çok teşekkürler