Hangisi Daha İyi? Lütfen Açıklamayı Okuyun!

CanKurtaran

Yeni bir kedi sahipleneceğim ama mama lardan pro plan ve reflex arasında kaldım biri pahalı biri ucuz maddi durumumuz da çok iyi olmadığı için reflex almayı düşünüyorum ama kullanan varsa söyleyebilir mi? Fiyatına göre iyi kalite gösteriyor mu?
Birde kum olarak ever clean ve pro line arsında kaldım biri pahalı biri ucuz ben dediğim gibi maddi durumumuz çok iyi olmadığı için yine ucuz olan pro line yi seçtim ama yine ucuz olduğu için şüphe duydum sizce kullanan varsa fiyatına göre iyi kalite gösteriyor mu? Lütfen söyler misiniz?

11 CEVAP

diablerose

kurutulmus kumes hayvanlari eti var icinde. ayrica enjoyla bir tutmanız komik olmuş. zaten de pro planla hemen hemen aynı dedim ben. gidip de orijenle bir tutmadim. mama etliymis çiğmis pişmişmiş tartışmaları cok boş geliyor bana.

Elmas35

Yeni sahiplenecekseniz çam pelet öneririm. Çok güzel, kokusu sıfır, sizin veya kediniz için rahatsız edici bir ürün değil.
Reflexte fena değil ama çam peletin topaklanması müthiş.
Mama olarak profine olabilir, Matisse de fena değil. Fitmin mama kullanıyorum şu an ve 1 aydan fazla oldu, herhangi bir şikayetimiz yok. Büyük boy paket aldığınızda avantajlı oluyor, içerik olarakta güzel bir mama.

CanKurtaran

Teşekkürler🙏

mishapamuk

Reflex de proplanda kullanmadım ancak F/P ürünü olarak reflex derim.
Ever Clean ve Proline arasında kalmanız çok ilginç ikiside çok uç fiyatlar. Eczacıbaşı pisi pisi proline göre çok daha güzel. tavsiye ederim. eğer kedi ilk kez geliyorsa çam peleti de düşünebilirsiniz. çok çok daha temiz, ekonomik, kullanışlı

CanKurtaran

Evet ever clean ın iyi olduğunu duymuştum ama pahalı olduğu için pro line almaya karar verdim ama bi yandan da kararsızım Çünkü sadece 25 tl idi biraz kalitesiz olduğunu düşündüm o yüzden buraya sordum

CanKurtaran

Peki ya reflex in kedi kumu onun fiyatı pro line den yüksek ve yorumları çoğunlukla iyiydi.

starthebudgie

Reflex kum olabilir ama bence çam peleti kedi kumu almak daha iyi.Mama olarak profine brit premium uygun fiyatlı ve içeriği iyi mamalardır.Eğer bu 2 sini alamazsam diyorsanız felicia kuru mama alıp haftada 2-3 kez et haşlayıp ver yada felicia yaş mama ver ama evde haşlayıp suyıyla vermem daha iyi

tyguler

Proplan kullandık ama tüy döktü ben onu önermiyorum reflexi bilmiyorum kullanmadım
Proline önermem çok tozutuyor kokuyu pek hapsetmiyor. Onun yerıne MırMır Aktif Karbonlu Bentonit Kum öneririm ben memnunum

diablerose

mama olarak royal caninin 15 kilosundan almanızı oneririm, pro planla ayni kalitede ve 15 kilo alinca birim fiyati gayet uygun, petlebide de bugune ozel indirimde suan. kum olarak da akkum kullanmanizi oneririm. koku yapmiyor, super topaklaniyor, dagilmiyor, uygun fiyatli, migrosta satiliyor, yani erisimi de kolay. reflex mama onermem. ilerde veteriner masrafi cok olmasin derseniz simdi mamasina yatirim yapin derim

starthebudgie

Royal Caninin içeriği fazla tahıl dolu ve gerçek et yok.İçeriği enjoy gibi kalitesiz

starthebudgie

Bileşim: Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, buğday, mısır, bitkisel protein izolatı*, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansaKalın Yazıl proteinler, buğday unu, bitkisel lifler, pancar küspesi, mayalar ve ilgili kısımlar, soya yağı, mineraller, frukto-oligosakkaridler, balık yağı, pisilyum kabukları ve tohumları (%0,5).

İÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.

Orda royal canik ve enjoy bir tuttuğumu düşünmezsiniz sanmıştım.Orda demek istediğim yukarıdada görüldüğü gibi iki mamanında hayvansal protein ve tahıl bakımından aynı olduğuydu.Hatta royal caninde soya yağı bile var.Demek istediğim royal caninin içeriğine baktığımız zaman ucuz malalaton içeriğindeki maddelerin benzeri olduğunu görebilirken bu mamanın fiyatı çok saçma.Elnette vitaminler kullanılan madde kalitesi farklıdır ama her iki mamada tahıl dolu