Şehir Değişikliği Hakkında

siriniko29

Bir ay sonra önemli bir iş için şehirdışına çıkmamız gerekiyor. 1 hafta kadar kalacağız. Yaşadığım şehirde tanıdıklarım var ama evlerine bırakmak istemiyorum, kendi evimizde yalnız kalmasına da gönlüm razı değil çünkü zaten depresif bir kedi ve bize aşırı bağlı. Muhtemelen yanımda götüreceğim. Araç yolculuğunda çok sıkıntı çıkarmıyor kısa mesafede. Ama gittiğimiz eve ne kadar sürede alışır, alışması için neler yapmalıyız tavsiyenize ihtiyacım var.

1 CEVAP

ezgirem10

gittiğinde ilk olarak sadece bi odada sizinle kalsın daha sonra odaların kapılarını açın gezerek koklayarak güvenli olduğuna inanacaktır